Wyroby maskujące na instalacje w budownictwie

Zabudowy instalacji pojawiły się w zakresie naszej indywidualnej produkcji od niedawna. Są to wyroby do maskowania użytkowo ozdobnego instalacji sanitarnych i grzejników. Takie rozwiązania wymuszane są przez konieczność zastosowania najtrwalszych rozwiązań oraz wymyślane przez architektów w nowoczesnych obiektach budowlanych. Również klienci indywidualni coraz częściej korzystają z takich pomysłów. Nasze zabudowy instalacji sanitarnych i elektrycznych znajdują zastosowanie w nowych budynkach mieszkalnych np. na klatkach schodowych i halach garażowych, remontowanych kamienicach (coraz częściej przejmowanych przez developerów do kapitalnego remontu), szpitalach, biurach, hotelach, obiektach użyteczności publicznej i wszelkich innych. Takie obudowy zapewniają niezwykłą trwałość oraz łatwość utrzymania w czystości oraz higieny (wykorzystanie w obiektach opieki zdrowotnej).

Wykonujemy je najczęściej z blach nierdzewnych w rożnych formatach i kształtach. Zastępujemy nimi tradycyjne zabudowy dając w bardzo atrakcyjnej cenie alternatywne wyroby do zabudów meblowych w znacznie trwalszym wykonaniu i podobnych cenach. Zabudowy z blachy nierdzewnej lakierujemy lakierem proszkowym bezbarwnym, dzięki czemu użytkownik dostaje wyrób, na którym nie widać żadnych odcisków palców ani innych śladów z jedoczesnym zachowaniem bardzo ładnej struktury blachy szczotkowanej lub polerowanej.

Nowe materiały

Ostatnio również wykonujemy nasze zabudowy z blachy czarnej, którą później malujemy na dowolny kolor z palety RAL. Dzięki temu są one wykorzystywane do zabudowywania instalacji w starych budynkach przy aranżacji np. restauracji, barów, biur czy sklepów dostosowując się kolorystycznie do zaprojektowanego wcześniej wnętrza.

Proponujemy wykonanie zabudów pionowych z drzwiczkami rewizyjnymi lub bez, zabudów kanałów z blachy nierdzewnej (do wnętrza budynku) w formie osłon na piony rur instalacyjnych.

Wykonujemy również zabudowy grzejników kanałowych tj. takich ukrytych w podłodze pod oknami. Te obudowy wymagają wykonania dodatkowej podkonstrukcji i wycięcia odpowiedniej ilości otworów w celu odprowadzenia ciepła. Ale dzięki temu otrzymujecie Państwo wyrób wyjątkowy, bardzo nowoczesny i jeszcze bardziej ozdobny w wyjątkowej niepowtarzalnej formie.

Możemy wykonać zabudowę o wysokości 300 cm, czyli taką, która przesłoni cały pion pomiędzy dwa piętrami. Dodatkowo proponujemy wykonanie otworów wentylacyjnych w dowolnej formie (kwiaty, znaki, litery itp.)