Lakierowanie felg samochodowych

Cennik usług piaskowania + lakierowania felg aluminiowych (3 warstwy – podkład+baza+bezbarwny) 
Piaskowanie + lakierowanie 3-krotne felg aluminiowych 14″kpl 4 szt. 605 zł
Piaskowanie + lakierowanie 3-krotne felg aluminiowych 15″kpl 4 szt. 675 zł
Piaskowanie + lakierowanie 3-krotne felg aluminiowych 16″kpl 4 szt. 710 zł
Piaskowanie + lakierowanie 3-krotne felg aluminiowych 17″kpl 4 szt. 745 zł
Piaskowanie + lakierowanie 3-krotne felg aluminiowych 18″kpl 4 szt. 785 zł
Piaskowanie + lakierowanie 3-krotne felg aluminiowych 19″kpl 4 szt. 825 zł

Wszystkie podane ceny netto

 

Cennik usług piaskowania + lakierowania felg stalowych (3 warstwy – podkład+baza+bezbarwny) 
Piaskowanie + lakierowanie 3-krotne felg stalowych 14″kpl 4 szt. 565 zł
Piaskowanie + lakierowanie 3-krotne felg stalowych 15″kpl 4 szt. 600 zł
Piaskowanie + lakierowanie 3-krotne felg stalowych 16″kpl 4 szt. 630 zł
Piaskowanie + lakierowanie 3-krotne felg stalowych 17″kpl 4 szt. 665 zł
Piaskowanie + lakierowanie 3-krotne felg stalowych 18″kpl 4 szt. 705 zł
Piaskowanie + lakierowanie 3-krotne felg stalowych 19″kpl 4 szt. 745 zł

Wszystkie podane ceny netto

 

Nie wszystkie felgi musza być piaskowane oraz nie wszystkie muszą mieć 3 warstwy farb. Ze względu na efekt, jakość i wytrzymałość polecamy taką formę regeneracji.

 

OPIS USŁUGI

PIASKOWANIE – wykonujemy we własny zakresie lub w kooperacji ze współpracującymi z nami firmami lub pozostawić piaskowanie Państwu. Koszt ustalamy indywidualnie w zależności od stopnia zużycia lub skorodowania kompletu. Ceny piaskowania zaczynają się już od 120 zł/kpl dla felg stalowych oraz od 150 zł/kpl dla felg aluminiowych. Nie jesteśmy w stanie określić czy i w jaki sposób felgi były naprawiane oraz jaka historia kryje się pod powłoką lakieru, dlatego cen nie ustalamy telefonicznie. Możliwe jest również szkiełkowanie i sodowanie. Koszt jest wyższy od piaskowania oraz ustalany indywidualnie

MALOWANIE – jedna warstwa malowania proszkowego to koszt od 80 złotych za komplet felg. Każda kolejna warstwa to koszt od 60 złotych za kpl.

Stosujemy następujące warstwy:

PODKŁAD – stosujemy dwa rodzaje podkładów: podkład przyczepnościowo-wypełniający oraz podkład wysokocynkowy (stosowany m.in. do zabezpieczania konstrukcji stalowych narażonych na ciężkie warunki takie a jak mosty czy balustrady).

KOLOR BAZOWY – Jest to wybrany przez Państwa kolor felg. Ma charakter dekoracyjny. Nasze farby cechują się wysoką odpornością na warunki zewnętrzne takie jak sól, deszcz, mróz czy odpryski. Kolory dobieramy z palety RAL, Posiadacie Państwo możliwość wybrania struktury oraz rodzaju powierzchni (np matowy, błyszczący, skórka pomarańczy, gładki, z ziarnem metaliku, perły, chromu itp.). Jeśli nie orientują się Państwo w kolorach z palety RAL, proszę przyjechać. Nasi specjaliści pomogą w doborze.

LAKIER WYKOŃCZENIOWY – coraz częściej klienci chcą, aby elementy były błyszczące i sprawiały efekt malowania natryskowego (które także posiadamy w swojej ofercie). Lakier bezbarwny pełni funkcje nie tylko wizualną, ale także zabezpieczającą. Nie jest konieczny, ale przy niektórych farbach bazowych jest wskazany.

Nie zajmujemy się prostowaniem felg a tylko lakierowanie felg samochodowych. Jest możliwość malowania wielokolorowego (wycena indywidualna). Przy elementach skomplikowanych z drobnymi detalami możliwości malowania ustalamy indywidualnie. 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i sprawdzenia osobiście najwyższej jakości naszych usług. 

Nie wszystkie felgi musza być piaskowane oraz nie wszystkie muszą mieć 3 warstwy farb. Jednak ze względu na efekt, jakość i wytrzymałość polecamy taką formę regeneracji.

 

Malowanie felg

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Malowanie felg