Meblujemy warsztaty

Meble warsztatowe swego czasu były główną działalnością naszej firmy. Dzisiaj możecie Państwo spotkać nasze wyroby w największych warsztatach samochodowych, urzędach, przychodniach, prywatnych gospodarstwach, a także w zakładach przemysłowych. 

W zakresie naszych usług oferujemy również regały stalowe.

Aby spełnić oczekiwania naszych klientów stosujemy podzespoły najwyższej jakości. Co w konsekwencji daje gwarancję wieloletniego użytkowania mebli.

Prowadnice do szuflad, zamki do drzwi, siłowniki, przekładki i wypełnienia szuflad, układy jezdne, kółka do wózków, uchwyty, rączki, wszystko najwyższej jakości i sprawdzonych producentów.

Standardowo meble wykonujemy z blach czarnych i malujemy proszkowo. Jednak na życzenie klienta możemy zabezpieczyć konstrukcje ocynkiem lub wykonać z blach już ocynkowanych. Dla wymagających lub dla osób, które wykonują swoją pracę w ciężkich warunkach mamy specjalną ofertę: meble warsztatowe ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

Prosta konstrukcja, profesjonalne wykonanie daje gwarancje, ze nasz produkt doskonale dopasuje się do wymagań , specyfiki branży i będzie stanowił solidne rozwiązanie dla potrzeb Twojej firmy i pracowników.