Meble ze stali

Od wielu lat ściśle współpracujemy z firmami z branży meblowej. Nie ma tygodnia, w którym byśmy nie wykonywali stelaży meblowych. Meble ze stali kwasoodpornej spożywczej wykonujemy dla gastronomii, ale coraz częściej dla rolnictwa. Tam gdzie elementy współgrają z produktami spożywczymi tj. ubojnie, hale udojowe, mleczarnie, obory wymagane są zabudowy z certyfikowanej stali. Nie korzystamy z materiałów z nieznanego źródła. Nasi dostawcy z Polski i Europy dostarczają nam materiały najwyższej jakości. Wykonujemy również blaty spożywcze ze stali ozdobnej, odpornej na zarysowania, łatwo czyszczącej się. Istnieje możliwość pomiaru u klienta oraz montażu w naszym zakresie.

Wykonujemy meble nie tylko dla gastronomii czy rolnictwa ale również dla przemysłu, solidne meble warsztatowe czy też bardzo specjalistyczne meble wykonane ze stali kwasoodpornej do laboratoriów.

Zapraszamy również klientów indywidualnych, jeśli masz pomysł na nietypowe, niekonwencjonalne meble, a nie masz możliwości sam ich wykonać zapraszamy do nas. Wykonamy je dla Ciebie.