Precyzyjne ciecie laserem

Specjalnością naszej firmy jest przede wszystkim precyzyjna obróbka metali polegająca głównie na cięciu laserem, gięciu blach, spawaniu, malowaniu.

Aktualnie posiadamy nowoczesny laser do cięcia metalu SENFENG LEIMING SF 3015 HM w technologii 2D. Szeroki park maszynowy oraz doświadczona kadra pracownicza w konsekwencji daje gwarancję solidnego wykonania zleceń, a wysoka jakość wykonanych elementów pozwala nam uzyskać zadowolenie oraz referencje obecnych oraz nowych klientów w Polsce jak i za granicą. 

Laser Senfeng Leiming jest wysoko wydajną wycinarką przeznaczoną do termicznego cięcia stali i innych metali za pomocą palnika laserowego. Charakteryzuje się bardzo dużą szybkością i dynamiką ruchów przy zachowaniu wysokiej dokładności. Dzięki sztywnej konstrukcji i bardzo precyzyjnemu napędowi, doskonale sprawdza się w każdej produkcji. Nasza maszyna gwarantuje najwyższą jakość obróbki stali różnych typów.

Maszyna przede wszystkim umożliwia szybkie reagowanie na zmiany i odpowiednie dopasowanie elementu. Ze względu na to zostaje zwiększa elastyczność, co jest bardzo istotne podczas budowy prototypów i produkcji wstępnych serii. Szybkość, dynamika oraz inteligentne funkcje lasera umożliwiają znacząco skrócić czasy produkcyjne, co przekłada się w rezultacie na ostateczny koszt wykonywanych elementów. Maksymalny arkusz blachy jaki może być cięty naszymi laserami to 3000 x 1500 mm. Tak duża powierzchnia robocza umożliwia cięcie różnych elementów o dowolnym kształcie z bardzo dużą precyzją.

Co wycinamy na laserze?

Na laserze wycinamy przeróżne detale począwszy od dużych elementów po malutkie części składowe urządzeń. Dotychczas realizowaliśmy dużo zleceń na wykonanie np. balustrad, ażurów, elementów dekoracyjnych mieszkań . Stalowe wykończenia mieszkań jest obecnie najbardziej rozwijającym się trendem w branży architektonicznej.

Specjalizujemy się również w produkcji przeróżnych obudów, zabudów urządzeń elektrycznych. Wedle zapotrzebowania klienta dopasujemy obudowę do urządzenia. M.in. wykonujemy elementy obudowy gaśnic specjalistycznych; na potrzeby rolnictwa wykonujemy np. obudowy i elementy konstrukcji do urządzeń tj. myjnie i chłodziarki; konstrukcje wózków do sprzedaży żywności na zewnątrz oraz wiele, wiele innych elementów wszystko zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

Cięcie laserem – cena

Każdy klient, każde zlecenie jest inne, dlatego też do każdego zapytania podchodzimy indywidualne. Ceny cięcia oraz obróbki metali są ustalane na etapie konwencji warunków wykonania zlecenia. Przy zamówieniach wielkoseryjnych możliwa jest negocjacja cen. Zamówienia oraz zapytania ofertowe można przesyłać na adres: biuro@wtsc.pl, więcej informacji pod tel. 660 676 899. Ze swojej strony zapewniamy, że nasze ceny są bardzo konkurencyjne przy zachowaniu najwyższej jakości usługi.