GIĘCIE BLACH

Gięcie blach nierdzewnych czy stalowych nie sprowadza się jedynie do wciśnięcia odpowiedniego przycisku. Jest to szereg wyliczeń i ustawień, które w konsekwencji pozwalają uzyskać w pełni funkcjonalny półprodukt. Wszystkie operacje gięcia opieramy na krawędziarkach i prasach hydraulicznych. W parku maszynowym znajdą Państwo dwie prasy krawędziowe:

AMADA APX 125 – prasa krawędziowa pozwalająca nam na gięcie blach do długości całkowitej 3m. Siła nacisku wynosi 125 ton. Dzięki szeregowi różnorakich pryzm oraz stempli potrafimy sobie poradzić z każdym, nawet najbardziej skomplikowanym gięciem.

Wiele wiodących firm stale korzysta z naszych usług w zakresie gięcia. Lubimy wyzwania, a do każdego z nich podchodzimy z należytym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Dzięki doskonałemu parkowi maszynowemu i wykwalifikowanej załodze nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Zaginamy blachy nierdzewne, czarne czy kwasoodporne. Oferujemy gięcie aluminium
i miedzi, a wszystko to do grubości nawet 8mm! Wystarczy chwila abyście mieli Państwo detal, który oprócz idealnego gięcia sprawi, że chętnie do nas wrócicie. Przykładowe wyroby mogą Państwo zobaczyć w galerii lub na żywo u nas w firmie. Zapraszamy.

Dzięki posiadanemu sprzętowi oraz wyspecjalizowanym operatorom jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane gięcia. Począwszy od detali drobnych, jak do tych o dużych gabarytach do 3m długości. Posiadamy krawędziarkę CNC AMADA o nacisku 125 ton oraz zaginarkę krawędziową FASTI CNC 1, a także wiele mniejszych i większych pras hydraulicznych i mimośrodowych do zadań specjalnych.

Parametry:

  • Siła nacisku: 125 ton

  • Maksymalna długość robocza: 3000mm

  • Odległość od ścian bocznych: 3015mm