Wyroby dla przemysłu to jeden z głównych kierunków działalności firmy. Z usług spółki WT korzysta szerokie grono przedsiębiorstw począwszy od przemysłu motoryzacyjnego, maszynowego, maszyn rolniczych, budowlanego, elektrycznego po przemysł medyczny i gastronomiczny.

Charakter naszej firmy nakierowany jest na opracowywanie innowacyjnych, nietypowych rozwiązań konstrukcyjnych w branży metalowej, głównie prototypowych, niedostępnych w obrocie masowym. Nasze działania skupiają się głównie na przeprowadzeniu analizy najbardziej optymalnych, najbardziej funkcjonalnych i bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych. W tym, celu wykonujemy projekty i prototypy, a następnie wdrażamy je do produkcji nisko seryjnej na skalę regionalną i krajową.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, którzy nie boją się wyzwań i trudnych konstrukcyjnie projektów. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje. Ze swojej strony gwarantujemy solidny i profesjonalny wyrób oraz terminowe dostawy według zamówienia.

Najważniejsze wyroby jakie robimy dla przemysłu