CZĘŚCI ZAMIENNE MASZYN

Wykonujemy także części zamienne maszyn – głównie rolniczych.

Z uwagi na trudne warunki pracy części takich maszyn oraz wszystkich innych np. pracujący w przemyśle drzewnym, meblarskim i stalowym csto się zużywają. Obsługujemy małe warsztaty i gospodarstwa rolne oraz duże zakłady w szczególności pracujące na maszynach starszej generacji lub maszynach do których nie ma już serwisu. Wymiana części pozwala jeszcze przez wiele lat realizować produkcję na tych maszynach bez konieczności przeprowadzania kosztowych zakupów związanych z wymiana parku maszynowego.

Wyrabiamy części na materiale powierzonym oraz własnym. Do produkcji potrzebujemy albo dokumentacji technicznej tj. rysunku z dokładnie określonym materiałem, parametrami oraz wymiarami dorabianego elementu lub…. starej części. Tak. Szanowni Państwo jeśli pilnie potrzebujecie wykonania elementu zamiennego wystarczy nam stara zużyta część. Wystarczy dostarczyć ją do naszego zakładu, a nasz technolog opracuje metodę wykonania oraz określi czas niezbędny na jej wykonanie.

Nasze części dorabiamy tylko wówczas gdy dorabiany element da się wykonać metodą cięcia, gięcia i spawania blach. W przypadku konieczności wykonania elementu odlewanego nie podejmujemy się takiej pracy z uwagi na fakt nieodpowiedniego parku maszynowego.