Cięcie laserowe

Na wyposażeniu firmy jest laser światłowodowy SENFENG LEIMING LASER SF3015HM.

W chwili obecnej jest to najnowsza metoda cięcia stali, na równi z cięciem wodą. Dokładność wykonanego cięcia jest bardzo wysoka, a odchyłki wymiarowe wahają się w setnych częściach milimetra. Proces cięcia odbywa się w zamkniętej kabinie, gdzie na specjalnym stole technologicznym umieszcza się odpowiedni materiał z którego wycina się detale.

Parametry:

 • moc lasera max – 50,0 kW
 • maksymalny format arkusza blachy przy cięciu płaskim – 1500 x 3000
 • automatyczna wymiana stołów
 • gazy: Azot sprężony, Tlen sprężony

Grubości ciętych blach:

 • stal konstrukcyjna – 16mm
 • stal nierdzewna – 6mm
 • aluminium – 3mm

Cięcie gilotyną

Posiadamy dwie gilotyny, obie przystosowane do cięcia blach

 • gilotyna mała – Możliwość cięcia blach o max szerokości arkusza 2000mm i max grubości blachy 2mm
 • gilotyna duża – blachy o maksymalnej szerokości arkusza 3000mm oraz max grubości blachy 6mm.

Obróbka plastyczna

Zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliło nam poznać potrzeby rynku i tym potrzebom wyjść naprzeciw. Obróbka stali kwasoodpornej oraz inne oferowane przez nas gięcie stali są wykonywane na najwyższym poziomie za pomocą najnowszych technologii, jak również pod okiem najlepszych specjalistów. Gięcie może odbywać się na stali zwykłej, aluminiowej, ocynkowanej, jak również na stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

Gięcie blach

dzięki sprzętowi oraz wyspecjalizowanym operatorom jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane gięcia. Począwszy od detali drobnych, jak do tych o dużych gabarytach do 3m długości. Posiadamy krawędziarkę CNC AMADA o nacisku 125 ton oraz zaginarkę krawędziową FASTI CNC 1, a także wiele mniejszych i większych pras hydraulicznych i mimośrodowych do zadań specjalnych.

Parametry:

 • Siła nacisku: 125 ton

 • Maksymalna długość robocza: 3000mm

 • Odległość od ścian bocznych: 3015mm

Więcej na temat gięcie przeczytać można tutaj.

Gięcie i walcowanie prętów, rur i profil

Posiadamy bardzo  duże doświadczenie w zakresie gięcia i walcowania blach i profili.  Dużą częśc naszej produkcji poświęcamy na gięcie a następnie spawanie profili, rur i prętów w wielkogabarytowych konstrukcjach zamkniętych.

Tłoczenie na prasach

w naszym parku maszynowym znajdują się prasy: mechaniczne, hydrauliczne, pneumatyczne oraz prasy ręczne do drobnych prac. Jesteśmy w stanie wykonać we własnym zakresie różnego rodzaju tłoczniki i matryce do blach, te bardziej i mniej skomplikowane. Robimy własne stemple aby sprostać najwyższym standardom gięcia blach.

Obróbka wiórowa

toczenie, frezowanie, obróbka stali kwasoodpornej, szlifowanie na szlifierce stołowej to tylko niektóre zagadnienia, z których słyniemy w całej Polsce. Wykonujemy najbardziej skomplikowane elementy na maszynach manualnych, których nikt inny nie chce się podjąć, głównie dla sektora energetycznego.

Malowanie proszkowe i na mokro

Jesteśmy w stanie pomalować stal konstrukcyjną, ocynk, aluminium, stal kwasoodporną oraz stal nierdzewną na każdy dowolny kolor z palety RAL. Wielkość pieca to 3m x 1.5m x 1.5m. Przy prostych i wąskich detalach i pewnej kombinacji możliwe jest malowanie większych gabarytów.

Spawanie / zgrzewanie

Spawamy stale konstrukcyjne, nierdzewne, kwasoodporne, aluminium, żeliwo, ocynk metodami MIG/MAG/TIG. Posiadamy nowoczesny sprzęt, pozwalający spawać nawet bardzo grube elementy. W ofercie mamy również palniki acetylenowe oraz plazmę. W naszej ofercie znajdują się również zgrzewarki punktowe do zgrzewania blach.

Doradztwo techniczne

Wieloletnie doświadczenie oraz chęć współpracy z klientem sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Obróbka stali kwasoodpornej. Wszystko co jest w głowie pomożemy przelać na papier, a następnie pomożemy dobrać materiał oraz ustalić technologię wykonania.