Części dźwigów osobowych i wind

Naszymi klientami są firmy zajmujące się składaniem i montażem z wykorzystaniem części dźwigów osobowych o nietypowych rozmiarach i przeznaczeniu. Wyrabiamy elementy dźwigów osobowych, podnośników do wózków inwalidzkich, wind zewnętrznych i i wind wewnętrznych. W zakresie produkcyjnym wyrabiamy najczęściej:

  • Elementy mocujące i wsporcze umożliwiające np.: kutwienie konstrukcji wind do starych szybów windowych lub szybów o nietypowych kształtach np.: do wind samochodowych na parkingach wielopoziomowych.
  • Progi wejściowe do kabin windowych.
  • Boczne panele maskujące z blach nierdzewnych. W tym zakresie oferujemy wyroby z gotowej dokumentacji lub na dorobienie elementów zamiennych, które uległy zniszczeniu w trakcie montażu na budowie lub w trakcie transportu.
  • Elementy kabin windowych.
  • Poręcze i pochwyty do wnętrz kabin.
  • Elementy wystroju wnętrza (ozdobne sufity na całkowicie indywidualne zamówienie).

Wszelkie obliczenia związane z zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi pozostawiamy po stronie zamawiającego. Wycinając i zaginając dany element nie analizujemy jego przeznaczenia w konstrukcji windy. Jednak produkując każde zamówienie zapewniamy wykonanie zgodnie z przesłaną dokumentacją (wielkość, jakość cięcia, rodzaj zastosowanego materiału).

Nasze wyroby najczęściej stanowią elementy wsparcia do montażu wind, które przyjechały na budowę prosto od zagranicznego producenta. Produkujemy wyroby wykonywane z blachy o grubości najmniej 1mm. Jakość i precyzja wykonania w niczym nie odbiega od oryginału, ponieważ do produkcji tych elementów wykorzystujemy laser (cięcie) oraz zaginarkę krawędziową AMADA. W przypadku braku gotowej dokumentacji odtwarzamy ją na podstawie gabarytów dostarczonych do nas elementów.

Do tej pory wykonywaliśmy brakujące elementy do kabin windowych niemal wszystkich wiodących producentów takich jak: KONE, OTIS. Thyssen Group elewator, Schindler i innych. Jak również dla wielu lokalnych firm produkujących windy z podzespołów.

Zawsze stawiamy, na jakość tak, aby nasze wyroby nie odróżniały się od oryginału dając naszym klientom poczucie bezpieczeństwa oraz szybkiego i łatwego montażu do pozostałych już istniejących lub nawet zamontowanych elementów. Do naszych wyrobów dołączamy certyfikaty na zastosowane materiały. Zawsze wykonujemy elementy windowe na naszym materiale chyba, że wyjątkowo klient zechce dostarczyć materiał wławsny. Zatem wszystko, czego Państwo szukacie jest już w naszym zakładzie.