LAKIERUJEMY PROSZKOWO

Wachlarz możliwości naszej firmy pozwala nam także na malowanie proszkowe stali.  Profesjonalnie wyposażona w dwie kabiny malarskie malarnia proszkowa pozwala nam na malowanie dużych gabarytów (do 1.5 x 1.5 x 3.5m) jak i drobnych detali. O ile tylko element wykonany jest ze stali zwykłej, stali kwasoodpornej, stali nierdzewnej, INOX, ocynkowanej, aluminium lub stali kolorowych – mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie.

Malowanie proszkowe obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych i estetycznych sposobów wykończenia. Posiadamy farby najwyższej jakości, dzięki czemu zacieki i plamy pozostawiliśmy w zamierzchłej przeszłości. Wszystkie malowane przez naszych lakierników powierzchnie pozostają bez przebarwień, zacieków i innych niedoskonałości

Sposób jakiego używamy do malowania jest skomplikowany ale jednocześnie zapewnia idealną jakość. Cząsteczki farby zostają naładowane ładunkiem elektrostatycznym co pozwala na idealne przywieranie proszku do malowanego elementu. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcą się Państwo zdecydować na używanie farby proszkowej, oferujemy także malowanie “na mokro”. Nasi pracownicy, szkoleni w zakładach lakierniczych, z pewnością zadbają o jak najlepsze wykonanie zadania.

Doskonale wykwalifikowana załoga z pewnością spełni Państwa oczekiwania i pomoże wybrać odpowiedni kolor z palety RAL. Realizujemy duże zamówienia jak i projekty indywidualne, np. malowanie felg samochodowych, odnawianie skrzyń narzędziowych czy malowanie stalowych konstrukcji własnych wykonanych indywidualnie przez naszych klientów. Malujemy proszkowo także wszystkie wyrabiane przez nas elementy tzn. każde zmówienie ze stali możecie Państwo wykonać także w naszym zakładzie. W przypadku większych gabarytów zapewniamy tzw. usługę door-to-door za niewielką dodatkową opłatą.

Realizujemy

  • Malowanie farbami proszkowymi (kolory palety RAL)
  • Malowanie lakierami wysokiej jakości
  • Zabezpieczanie detali podkładem cynkowym (w przypadku malowania przedmiotów pozostających na stałe na powietrzu)
  • Dodatkowe zabezpieczanie lakierem bezbarwnym
  • Malowanie felg samochodowych, szaf, przedmiotów wielko i małogabarytowych
  • Malowanie renowacyjne po uprzednim piaskowaniu (meble, narzędzia, urządzenia i maszyny)
  • Malowanie zamówień indywidualnych jak i dużych serii

 

Ceny:

STAL SUROWAod 25 zł/m2
Stal ocynkowana od 30 zł/m2
Podkład cynkowyod 20 zł/m2
Dodatkowy lakier bezbarwnyod 25 zł/m2