Montaż i wykończenie wyrobu

Montaż w wyrób gotowy jest jednym z ostatnich, a na pewno jednym z najważniejszych etapów produkcji. Droga od detalu do gotowego produktu jest długa i skomplikowana, a sam montaż oprócz przygotowania elementów stanowi najważniejszy element całej produkcji. Wiedzie przez wycinanie, gięcie, spawanie, szlifowanie i malowanie aż do odbioru przez klienta wyrobu gotowego.

W trakcie montażu nasi specjaliści zajmują się dokładnie Państwa zamówieniem. Otrzymują kompletną dokumentację techniczną, wszystkie elementy i przystępują do pracy. W trakcie montażu świadczymy następujące usługi

Każdy element przechodzi także przez etap przygotowania do malowania proszkowego. Polega on na przygotowaniu powierzchni płaskich, wyszlifowaniu nierówności i sprawdzeniu poprawności wykonania. Więcej o malowaniu proszkowym poczytasz tutaj.

Ponieważ nasi kontrolerzy dbają o właściwe wykonanie każdego zlecenia wraz z zamówioną usługą otrzymujesz gwarancję prawidłowego wykonania zlecenia.

Z uwagi na to iż nasi montażyści posiadają wieloletnie doświadczenie  w zawodzie zebrane w trackie co najmniej piętnastu lat, ręczymy za ich doświadczenie i chęć do pracy. Z pewnością potrafią poradzić sobie z każdym materiałem, począwszy od stali nierdzewnej przez stal stopową aż po stal kwasoodporną.

Wykwalifikowani ludzie to gwarancja Waszego zadowolenia.