Ażurowe cięcie laserowe

Trendy dekoratorskie dyktują nam powroty do rozwiązań nietypowych ale jakże pięknych i eleganckich. Coraz częściej nasi klienci zgłaszają zaineterowanie usługą cięcia laserowego w celu wykonania ażurowych elementów dekoracyjnych. Realizujemy rozmaite pomysły: schody, balustrady, ścianki oddzielające np. jadalnię od salonu, parawany, ażurowe elementy do frontów kuchennych, ozdobne panele osłaniające. Możliwości technologiczne umożliwiają wycinanie najróżniejszych wzorów i kształtów. Wysokiej jakości farby przez nas stosowane, pozwalają na osiągnięcie zarówno nowoczesnego stylu jak i koloru starodawnego złota czy przyciemnianego srebra.

Ażurowe ścianki i parawany

Ażurowe cuda są dostępne na każdą kieszeń. W nadchodzącym roku modne będą nie tylko piękne ażurowe ścianki ale też przepierzenia dobrze nam znane ze stylu loftowego. We wnętrzach industrialnych stosowane ażurowe ścianki wykonywane są
z różnego rodzaju i grubości stali. W ten sposób podkreśla się surowy przemysłowy charakter aranżacji. Za sprawą dużej palety barw w jakiej są dostępne, idealnie wtapiają się w aranżację, stając się jej integralną częścią. Pięknie powycinane ścianki mogą więc być elementem naszego domu nadając mu styl orientalny, klasyczny, romantyczny czy kolonialny Dodatkowy charakter nada mu też barwa i faktura ażurowego wzoru.